Kapat× Destek

 

1998 İstanbul Kartal Bölgesinde Nakliye hizmeti ile işe başlıyan ve sonradan sırası ile Ambar ,Parsiyel  yük ,Fabrika yükü ,Evden eve Naliyat gibi pek çok alanlarda hizmet vermekte olan lider bir firmadır.

Biz;
Ege Ambar olarak biz, şirketinizin artan ekonomik faaliyetleriyle paralel gelişen ulaştırma hizmetlerinizin aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve en emniyetli şekliyle ulaşımını sağlayan; böylece ulaşım maliyetlerinizi düşürerek sizin gelişiminizi destekleyen, yurtiçinde parsiyel yük taşımacılığı yapan bir karayolu Ulaşım firmasıyız. 

1998 senesinden beri hizmet verdiğimiz bu sektörde, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile 18 senede sektörün öncüleri arasına girmeyi başardık. Agırlık olarak ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan ambar bölümlerımızle 30 şube 250 araç filomuz  1200 eleman 120 sevkiyat ve paketleme elemanlarımızla  istanbulun Yükünü ege bölgesine Taşıyoruz.

Vizyonumuz
Taşımacılık sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye’de öncü firma unvanı ile dünyada aranılan bir marka olmak. Deneyimli söförler kadrosuyla zamanında  ulaşım saglamak.Firmalardan aldıgımız yükleri kendi  
malzemelerımızmış gibi zamanında gidecegi yerlere zarar gelmeden sevkiyatını saglamaktır.Bunun için elimizden
ne gelıyorsa en iyi bir  şekilde yapmak bizim görevlerimızden biridir.

Misyonumuz
Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak karayolu Ulaşım sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek. 
.Ayrıca  alanında vede sektörunde bulunan bütün nakliye firmalarını kendisine örnek alıp fakat bu firmalardan farklılık yaratmaktadır.Hızlı vede güvenilır nakliye saglamaktadır.Bilindigi gibi Türkiye'nin imalatinin yüzde 70 fabrikalarının sevkiyatı diger bölgelere buradan yapılmaktadır. Firmamızda bu bölgede bir çok fabrika taşımacılıgı yaparak siz degerli müşterılerımze hizmet vermektedır
 
Temel Değerlerimiz;
Aktif, etkin, hızlı, güvenilir, emniyetli, müşteri odaklı, doğru ve zamanında çözümler
Takım ruhu
İş ve sorumluluk bilinci
Topluma ve ülkeye katkı