Kapat× Destek

Parça eşya taşımacılı, tüm eşyalarınız için olan evden eve nakliyat dışında sizden teslim aldığı bir veya birden fazla eşyanızı en kısa sürede, istenilen noktaya en güvenli bir biçimde ulaştıran bir hizmettir. Amacımız kendi imkanlarınızla götüremeyeceğiniz  büyüklükteki eşyalarınızı  güvenli ve en ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Ekonomik olmasının nedeni ise eşyalarınız aynı güzergaha giden diğer eşyalarla birlikte taşınmasındandır. Eşyalarınız diğer parça eşyalara ile birlikte nakliye aracına yüklenerek istediğiniz noktaya gönderilir.  Ayrıca parça eşya taşımacılığı, uzun mesafeler arasında gerçekleştirilebilen güvenli  bir taşımacılık türüdür.

 Parça eşya taşımacılığının diğer taşımacılık türlerine göre üstünlüğü kapıdan kapıya aktarmasız taşıma ve eşyanın yükleme yeri ile boşaltma yerleri dışında eşyanın yıpranmasını en aza indirmektedir. Taşınmasını istediğiniz eşyanızı adresinizden hasar görmesini engelleyecek şekilde ambalajlayarak teslim alıyoruz ve özenle nakliye aracımıza yerleştirerek gitmesini istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Parça eşya taşımacılığı, çoğunlukla tatil bölgelerinde ki yazlıklara eşya göndermek, öğrenci evlerine eşya göndermek veya çeyiz göndermek için tercih edilmektedir. Parça eşya taşımacılığı ve kargo firmaları arasındaki en büyük fark eşyalarınızı adresinizden gerekirse sökülüp ambalajlanarak  teslim alınıp taşınmasıdır. Ayrıca teslim edildiği noktada ise eşyalarınızın tekrar montajı yapılmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı konusunda en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren firmamız 20 yıldır sektörde birçok nakliye firmasına öncülük yaparken sizlere de kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya devam etmektir.